Kamera miniaturowa

  1. Kamera kwadratowa miniModel Numer: DV-325GHP
   Sensor obrazu:1/3" SONY CCD
   Element zdjęcia: 976(H) X 582(V)
  1. Mini Kamera WalcowaD-VITEC mini kamery walcowe bezpieczeństwa stosuje się w branży sportowej. Nadają się do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Kamera walcowa bezpieczeństwa 5V jest również dostępna.
Inne produkty
  1. Aparat skrzynkowyD-VITEC skrzynkowy aparat bezpieczeństwa wystepuje w szerokiej gamie modeli, stylów i specyfikacji, aby spełnić wymagania każdego klienta. Wykorzystuje 1/3 "CCD Sony Image, NTSC / PAL System TV oraz wewnętrznego systemu synchronizacji.
  1. Kamera typu domeD-dome VITEC kamera przeznaczona jest do budowy wewnętrznego nadzoru. Jest on zwykle stosowany w narożniku budynku lub w windach. It can also be used in buses. This CCTV camera comes in two types, plastic dome CCTV camera ...
  1. Kamera IR wizji nocnej odporna na czynniki pogodowe Wodoodporna kamera CCTV IR przeznaczony jest do stosowania na zewnątrz. Może chronić cię z dobrą nadzoru stanu, w ciągu dnia i nocy. D-VITEC wodoodporna kamera CCTV IR ...
  1. Kamera typu Speed DomeTa DV-MDR30VH-W Kamera na podczerwień zmienna prędkość jest skonfigurowany z 1/4 calowego przetwornika CCD.
   Oferuje kolorowy obraz z 650 linii TV rozdzielczości.
   Ten produkt obsługuje 30X zoom.