Zestawy DVR

Funkcje
1. Zestawy DVR obsługuje VGA i CVBS synchronicznego wyjście.
2. Pod PELCO-D / P protokołu PTZ, zoom produktu pozwala w dowolnym obszarze kontrolowanym przez myszy.
3. Jest w stanie dokonać nagrania poprzez naciśnięcie jednego przycisku tylko.
4. Produkt charakteryzuje się nagrania wypoczynkowego i konfiguracji migawki.
5. Obsługuje również migawkę rozrządu, migawki ręczny, migawkę alarmu, FTP migawkę, odtwarzanie i archiwizowanie nagrań na migawce.
6. Dzięki funkcji wyszukiwania, odtwarzania, tworzenia kopii zapasowych dla nagrywania według zdarzeń, nasz produkt może być używany do odtwarzania i wyszukiwania zdjęć w sieci lokalnej.
7. Rejestrator zestawy mogą inteligentnego wyszukiwania w obszarach zdefiniowanych podczas self-odtwarzając nagranie.
8. To jest skonfigurowana z jednym portem SATA.
9. Nasz produkt ma zalety 4 kanałów CIF symultaniczne odtwarzanie, NTP (timing Internet), DHCP (automatyczne uzyskiwanie IP), poczty elektronicznej (poczta) oraz UPnP (Universal Plug and Play).

Inne produkty
    1. Mini Kamera WalcowaD-VITEC mini kamery walcowe bezpieczeństwa stosuje się w branży sportowej. Nadają się do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.
    1. Aparat skrzynkowyD-VITEC skrzynkowy aparat bezpieczeństwa wystepuje w szerokiej gamie modeli, stylów i specyfikacji, aby spełnić wymagania każdego klienta.
    1. Kamera typu domeD-dome VITEC kamera przeznaczona jest do budowy wewnętrznego nadzoru. Jest on zwykle stosowany w narożniku budynku lub w windach.
    1. Kamera IR wizji nocnej odporna na czynniki pogodowe Wodoodporna kamera CCTV IR przeznaczony jest do stosowania na zewnątrz.