1. Kamera miniaturowaD-VITEC mini kamery walcowe bezpieczeństwa stosuje się w branży sportowej. Nadają się do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Kamera walcowa bezpieczeństwa 5V jest również dostępna.
  1. Aparat skrzynkowyD-VITEC skrzynkowy aparat bezpieczeństwa wystepuje w szerokiej gamie modeli, stylów i specyfikacji, aby spełnić wymagania każdego klienta. Wykorzystuje 1/3 "CCD Sony Image, NTSC / PAL System TV oraz wewnętrznego systemu synchronizacji.
  1. Kamera typu domeD-dome VITEC kamera przeznaczona jest do budowy wewnętrznego nadzoru. Jest on zwykle stosowany w narożniku budynku lub w windach. Może być również stosowany w autobusach. Ta kamera CCTV jest w dwóch typach, plastikowa kopuła i kamery CCTV Kamera kopułkowa metalowa CCTV.
  1. Kamera IR wizji nocnej odporna na czynniki pogodowe Wodoodporna kamera CCTV IR przeznaczony jest do stosowania na zewnątrz. Może chronić cię z dobrą nadzoru stanu, w ciągu dnia i nocy. D-VITEC wodoodporna kamera CCTV IR zawiera długą zakresu inteligentnej kamery CCTV IR oraz kopułki IR kamery CCTV.
  1. Kamera typu Speed DomeTa DV-MDR30VH-W Kamera na podczerwień zmienna prędkość jest skonfigurowany z 1/4 calowego przetwornika CCD.
   Oferuje kolorowy obraz z 650 linii TV rozdzielczości.
   Ten produkt obsługuje 30X zoom.
  1. Kamera IPKamera IP została zaprojektowana z wysokiej jakości Hisilicon DSP i CMOS.
   Kompresja H.264 High Profile osiąga wysoką jakość obrazu HD.
  1. Zestawy DVRZestawy DVR obsługuje VGA i CVBS synchronicznego wyjście.
   Pod PELCO-D / P protokołu PTZ, zoom produktu pozwala w dowolnym obszarze kontrolowanym przez myszy.
  1. Zestawy NVRW zestawy NVR zawiera wbudowanego systemu operacyjnego Linux. 2. Ten produkt obsługuje 4 kanały 720P nagrywania i 2 kanały 720P odtwarzania w tym samym czasie, a także 4 kanały 720P podglądu i dwa kanały audio.

Kamera CCTV

Kamery D-VITEC stanowią szeroką gamę kamer dla klientów do wyboru. Niektóre z naszych głównych produktów to kamery do bakomatów USB CCTV, 3DNR kamery CCTV, mini kamery na kulach, kamery CCTV do samochodów, kopułowe kamery CCTV, kamery HD CCTV i kamery rozpoznawania twarzy. Produkty te są stosowane w domach, firm, agencji rządowych (np. sądy, więzienia), na lotniskach, w bankach, na stacjach kolejowych, w dokach, fabrykach, szkołach i innych miejscach.