1. Miniaturowa kamera SDI Miniaturowa kamera SDI obsługuje wyjście wideo HD-SDI zgodnie ze standardem SMPTE292M.
   Oferuje bardzo niskie oświetlenie i cyfrową redukcję szumów 3D.
  1. Aparat skrzynkowy SDIAparat skrzynkowy 1080P SDI oferuje wyjście obrazu czasu rzeczywistego z wielką wyrazistością.
   Umożliwia wyjście HD-SDI sygnały wideo zgodny ze standardami SMPTE292M i SMPTE424M.
  1. Kamera SDI typu domeTa kamera SDI osiąga 1080P prawdziwy obraz czasu przez wyjście HD-SDI sygnału wideo zgodnie z SMPTE292M i standardów SMPTE424M.
   Nadaje się do bardzo słabego oświetlenia, posiada 3D cyfrową funkcję redukcji szumów, cyfrowy WDR technologii, funkcję kompensacji podświetlenia i funkcję penetracji mgły.
  1. Kamera SDI IRNiniejsza SDI kamera IR jest w stanie uzyskać 1080P wysokiej rozdzielczości obraz rzeczywisty czas przez HD-SDI sygnałów wideo zgodnych ze standardami SMPTE292M i SMPTE424M.
  1. Kamera SDI typu dome zoom/speed Ta kamera SDI zoom/speed jest skonfigurowany z 1/3 cala 2,0 mega piksela procesorem CMOS. Charakteryzuje się wysokiej rozdzielczości, skanowania progresywnego i automatycznym szerokiego dynamicznego przełączania.

Kamera SDI

W dziedzinie bezpieczeństwa, kamery High Definition są szerzej wykorzystywane. Sieć HD produktów pokrewnych z ONVIF i PSIA i cyfrowej HD produkt United z HD-CCTV zajmie rynek stopniowo w przyszłości. Z wymogu monitorowania rozwoju od chropowatych wzroku do jasnego widzenia nadzoru przechodzi z początkowego trybu analogowego do monitorowania sieci, z którego sieci wysokiego nadzoru definicja pochodzi. Od pierwszej obecności na rynku zabezpieczeń, HD-SDI produkt monitoring cyfrowy stał się przewodnikiem rozwoju dla całego rynku szybko.

Nasza kamera HD-SDI obejmuje różne rodzaje, jak SDI miniaturowy typ, typ skrzynkowy SDI, SDI dome typ SDI IR typu SDI lub typu zoom/speed dome, itp. To jest bardzo nadaje się do współpracy z wysokiej klasy systemów nadzoru dla bank, ekspresowej i ważne muzeum, jak również system elektryczny policja i tak dalej.

Zalety
1. Niski koszt konserwacji
Kamera wysokiej rozdzielczości BNC SDI używa portu. To oznacza, że użytkownik musi wymieniać tylko przednie i tylne części istniejącego konwencjonalnego systemu analogowego, aby uzyskać wysoki system monitoringu rozdzielczości. Ten produkt eliminuje koszt czasu i pracy pochodzące z okablowania w aktualizacji.

2. Łatwa instalacja
Z tym samym ramach systemu jako analogowego monitoringu produkt przyjmuje 75-5 kabli koncentrycznych przewodów systemu w budownictwie. Bez żadnego specjalnego szkolenia, konstruktorzy i operatorzy systemów można zamontować go w krótkim czasie.

3. Transmisja nieskompresowanego sygnału
Nasza kamera HD-SDI pobiera obrazie o wysokiej rozdzielczości poprzez nieskompresowanych sygnałów przesyłanych przez kabel koncentryczny z dużą prędkością. To różni się od nadzoru IP, które mogą dostać się zniekształcony obraz z skompresowanych sygnałów wideo i pakowane po transmisji w sieci.

4. Obraz real-time wysokiej rozdzielczości
Jak nadzór produktu nie podlega wpływu sieci przesyłowej, opóźnienie obrazu spowodowane przez IP nadzoru sieci nie pojawi się na tym produkcie. Aparat dostępny jest w SDI okazji z wymogiem na monitorowanie w czasie rzeczywistym i obraz w wysokiej rozdzielczości.

5. Wysoka użyteczność
Pokazuje wyraźną wyjścia obrazu o rozdzielczości 1920 × 1080 z filmu, nasz produkt zmniejsza gęstość punktów monitorowania w obszarze zespołu w dużej mierze. Może zaoferować zróżnicowany obsługę sprawie szczegółowych części w miejscach kontrolnych, takich jak widoczność na ludzkiej twarzy, tablicy rejestracyjnej, itp.

Inne produkty
  1. 1080P HD-SDI DVR Ta 4-kanałowa 1080p30 HD-SDI cyfrowy rejestrator jest skonfigurowany z dwurdzeniowym procesorem, który pokazuje doskonałe i wiodącą ...
  1. Konwerter HD-SDI do HDMIAby móc korzystać z aparatu SDI bezpośrednio z monitora HDMI, trzeba użyć konwerter. Oferujemy nasz SDI-HDMI konwerter jako element opcjonalny.
  1. Nadajnik HD-SDI I Odbiornik HD-SDI HD-SDI nadajnik jest w stanie dostarczyć sygnały SDI do 200m dla 1.485G dysku twardym i do 130 m na 2.97G pełnej płyty twarde ...
  1. Konwerter SD do HD-SDIUżytkownicy mogą ustawić rozdzielczość HD-SDI na wyjściu w 1920 × 1080 (50i, 60i, 30p, 50p, 60p).
   Wspomagany przez powtarzacz, produkt...