Kamery do specjalnych zastosowań

  1. Kamera USB ATM (do bankomatu)Współpracuje z automatycznej ekspozycji i balansu bieli.
   Ten produkt jest kompatybilny z różnymi systemami operacyjnymi, takimi jak Windows 2003, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Mac, Linux W 2.6.2 wersji modernizacji i powyżej.
  1. Wodoodporna kamera walcowa USB Audio Ta DV-219CU306 wodoodporna kamera USB Audio pocisk wybiera 300.000 pikseli z matrycy CMOS do osiągnięcia migawkę w czasie rzeczywistym, w stosunku 30 klatek na sekundę. To nadaje się do meczu z produktów sportowych i indywidualnego wyposażenia żołnierza.
  1. Kamera skanująca rachunki Ten aparat skaner rachunek jest nowy i skuteczny instrument fotografowania, opracowany specjalnie dla reformy systemu bankowego. Zawiera takie funkcje, jak nowy projekt ładny wygląd, migawka przy dużej prędkości, wysokiej jakości obrazu, niewielkie rozmiary, wtyczki nośnej i zabawy i zasług innych.
  1. Czytnik odcisków palcówD-VITEC urządzenie rozpoznawania odcisków palców jest kompaktowy, lekki, przenośny i hand-free
   Racjonalnie zaprojektowane urządzenie rozpoznawania odcisków palców jest łatwy w użyciu, zarówno z funkcji śledzenia i rejestrowania. Wyświetlanie i nagrywanie może odbywać się synchronicznie...
  1. Pasywna kamera podczerwona, Kamera PIR Nasza pasywna kamera podczerwona wykorzystuje kamery CCD Sony kolor i jest aktywowany przez czujnik ruchu PIR. Może pracować jako wyposażenie dodatkowe w systemie alarmowym lub jako samodzielne urządzenie monitorujące. Ten produkt to dobry wybór dla tajnych i ukrytych aplikacji aparatu.
  1. Kamera typu multiview Jeśli skonfigurowane z różnymi obiektywami, produkt ten może wykonać panoramiczne monitorowanie w 360 °, obraz w oglądania obrazu, łączy szeroki kąt z częściowego nadzoru fotografowania itp. Pozwala obraz lub wideo oglądanego na różne sposoby segmentacji.
  1. Kamera domofonowa Kamera domofonowa to aparat automatyczny dwukierunkowy Talk Back. Z zewnętrznego ultra cienkiego urządzenia pomocniczego, produkt ma małą objętość i atrakcyjny wygląd. Zewnętrzny mikrofon zamontowany w pomocniczy zespół, który jest podłączony do głównego urządzenia tylko przez przewód...
  1. Kamera wyposażenie żołnierzaTen specjalnie zaprojektowany i indywidualne wyposażenie żołnierza kamera oferuje obraz w wysokiej rozdzielczości do 480TV linii. Ukształtowane z ukrytej ciała, ten produkt jest bardzo zintegrowane, lekkie i łatwe do przenoszenia.
  1. Kamera podwodna Ten produkt wywiera doskonałe osiągi w każdych warunkach.
   Może pracować przez 24 nadzoru godziny w optyczną multi-powłoki filtra na podstawie IR LED i matrycy CCD.
   Odległość monitorowanie światła LED IR wynosi ponad 10m.
  1. Bezprzewodowa kamera sieciowa Niniejsza DV-IPC02H bezprzewodowa kamera sieciowa działa z wideo o rozdzielczości 1,3 megapiksela lub obraz w standardowym formacie kompresji H.264 z szybkością 30 klatek na sekundę.