Firma D-vitec Industrial założona została w 2002r. Specjalizujemy się w dostarczaniu produktów do monitoringu wideo spełniających wymaga jakości certyfikatu ISO9001:2008. Jako krajowe przedsiębiorstwo high-tech, posiadamy obecnie fabrykę obejmującą 4000 metrów kwadratowych z ponad 200 osobową załogą, w której 20-tu specjalistów działa w profesjonalnym zespole badań i rozwoju.

Nasz zakład posiada specjalistyczne laboratorium, oscyloskop, bezpyłowy stół roboczy, skrzynkę świetlną dla balansu bieli i inne zaawansowane urządzenia. Istniejące 8 kompletnych linii produkcyjnych, które mogą sprostać wymaganiom produkcyjnym na poziomie 80 000 sztuk miesięcznie. Nasi specjalnie przeszkoleni inspektorzy jakości dbają o zapewnienie jakości wszystkich produktów. Dodatkowo, wszystkie nasze produkty pomyślnie przeszły wymagania certyfikacji CE i RoHS.

Poprzez ostatnie dziesięć lat rozwoju przeszliśmy szybki wzrost stając się jedną z bardziej znanych marek w branży zabezpieczeń. Obecnie dysponujemy gamą ponad 200 rodzajów produktów, w 15 seriach, takich jak: kamery SDI, kamery SDI CCTV, SDI DVR, itp. Z wieloma produktami patentowymi, jesteśmy w stanie zaspokoić różne wymagania użytkowników w różnych miejscach monitoringu. Szeroko stosowane do nadzorowania bezpieczeństwa publicznego, granicznej kontroli celnej, organów prokuratorskich, w sądach, więzieniach i innych agencjach rządowych, nasz produkt jest również stosowany powszechnie w miejscach publicznych, takich jak lotniska, banki, drogi ekspresowe, dworce, nabrzeża, fabryki, szkoły, itp. Specjalnie dla nadzoru bankowego, produkt jest przeznaczony jako marka wielu banków.

Do grudnia 2012 roku, nasz produkt znalazł odbiorców w ponad 50 krajach i regionach, w tym w Ameryce, Rosji, Indii, Brazylii, Australii, Francji, Włoszech, Niemczech, Polsce, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Turcji i tak dalej. Ustanowiliśmy wydajny system obsługi sprzedaży w głównych punktach sprzedaży. Całkowicie myśląc nad różnymi wymaganiami OEM, agentów, dystrybutorów, firm inżynieryjnych i odbiorców końcowych, utrzymujemy ścisłą kontrolę wszystkich procesów, takich jak badania naukowe, zakupione materiały, kontrola produkcji i dostawy. Upewniamy się, że odbiorca otrzyma zadowalający produkt za każdym razem.

W obliczu ogromnych szans na globalnym rynku zabezpieczeń, współpracujemy z partnerów w celu wzajemnego rozwoju. Z usługami OEM, akceptujemy współpracę z różnymi agentami. Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili. Odpowiedź wysyłamy w ciągu 24 godzin. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej firmy i produktów, prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy.

10th Anniversary Party
Najważniejsze produkty
  1. Kamera USB ATM (do bankomatu)Our ATM kamera USB jest instalowany wraz z 1/3 cala CMOS o rozdzielczości 2 megapikseli.
   Współpracuje z automatycznej ekspozycji i balansu bieli.
  1. Kamera IPKamera IP została zaprojektowana z wysokiej jakości Hisilicon DSP i CMOS.
   Kompresja H.264 High Profile osiąga wysoką jakość obrazu HD.
  1. DV-SIRV99CTH Long Range Smart IR CameraInteligentna amera D-VITEC długiego zasięgu wykorzystuje technologię anti-nasycenia IR inteligentny, umożliwiając kamery CCTV ...
  1. 
  2. Mini Kamera WalcowaD-VITEC mini kamery walcowe bezpieczeństwa stosuje się w branży sportowej. Nadają się do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.
  1. Kamera SDIKamera wysokiej rozdzielczości BNC SDI używa portu. To oznacza, że użytkownik musi wymieniać tylko przednie i tylne części istniejącego konwencjonalnego...