1. Kamera SDIW dziedzinie bezpieczeństwa, kamery High Definition są szerzej wykorzystywane. Sieć HD produktów pokrewnych z ONVIF i PSIA i cyfrowej HD produkt United z HD-CCTV zajmie rynek stopniowo w przyszłości.
  1. 1080P HD-SDI DVR Ta 4-kanałowa 1080p30 HD-SDI cyfrowy rejestrator jest skonfigurowany z dwurdzeniowym procesorem, który pokazuje doskonałe i wiodącą wydajność w nagrywania, odtwarzania i tworzenia sieci.
  1. Urządzenie transmisyjne SDIAby móc korzystać z aparatu SDI bezpośrednio z monitora HDMI, trzeba użyć konwerter. Oferujemy nasz SDI-HDMI konwerter jako element opcjonalny.
  1. Zestaw SDI DVRTen SDI DVR Zestaw korzysta z 4 kanałów 1080p30 HD-SDI DVR, który jest montowany z procesorem dwurdzeniowym wykazania znakomitą wydajność w lidera nagrywania, odtwarzania i tworzenia sieci kontaktów w tej dziedzinie.
  1. Kamera miniaturowaD-VITEC mini kamery walcowe bezpieczeństwa stosuje się w branży sportowej. Nadają się do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Kamera walcowa bezpieczeństwa 5V jest również dostępna.
  1. Aparat skrzynkowyD-VITEC skrzynkowy aparat bezpieczeństwa wystepuje w szerokiej gamie modeli, stylów i specyfikacji, aby spełnić wymagania każdego klienta. Wykorzystuje 1/3 "CCD Sony Image, NTSC / PAL System TV oraz wewnętrznego systemu synchronizacji.
  1. Kamera typu domeD-dome VITEC kamera przeznaczona jest do budowy wewnętrznego nadzoru. Jest on zwykle stosowany w narożniku budynku lub w windach. Może być również stosowany w autobusach. Ta kamera CCTV jest w dwóch typach, plastikowa kopuła i kamery CCTV Kamera kopułkowa metalowa CCTV.
  1. Kamera IR wizji nocnej odporna na czynniki pogodowe Wodoodporna kamera CCTV IR przeznaczony jest do stosowania na zewnątrz. Może chronić cię z dobrą nadzoru stanu, w ciągu dnia i nocy. D-VITEC wodoodporna kamera CCTV IR zawiera długą zakresu inteligentnej kamery CCTV IR oraz kopułki IR kamery CCTV.
  1. Kamera typu Speed DomeTa DV-MDR30VH-W Kamera na podczerwień zmienna prędkość jest skonfigurowany z 1/4 calowego przetwornika CCD.
   Oferuje kolorowy obraz z 650 linii TV rozdzielczości.
   Ten produkt obsługuje 30X zoom.
  1. Kamera IPKamera IP została zaprojektowana z wysokiej jakości Hisilicon DSP i CMOS.
   Kompresja H.264 High Profile osiąga wysoką jakość obrazu HD.
  1. Zestawy DVRZestawy DVR obsługuje VGA i CVBS synchronicznego wyjście.
   Pod PELCO-D / P protokołu PTZ, zoom produktu pozwala w dowolnym obszarze kontrolowanym przez myszy.
  1. Zestawy NVRW zestawy NVR zawiera wbudowanego systemu operacyjnego Linux. 2. Ten produkt obsługuje 4 kanały 720P nagrywania i 2 kanały 720P odtwarzania w tym samym czasie, a także 4 kanały 720P podglądu i dwa kanały audio.